pondělí 26. listopadu 2012

Můj koutek

Krásný pondělní podvečer!
Dnes ještě jednou a  pokračuju v reportáži ze "škatulata, škatulata hejbejte se":-) a ukážu vám, kam jsem si přestěhovala můj stůl...je to fáze provizorní a řešení dočasné, stůl tam být nemůže, ale je v plánu řešení - místo tohoto stolu se na tomto místě udělá stůl sklápěcí (to jsem moc zvědavá, jak to M. pořeší:-D), nad ním budou police a tudíž bude přístupná i knihovna, do které se teď lze dostat jen s obtížemi...ale kupodivu ani tohle uspořádání nevypadá a nepůsobí moc děsivě, takže se obávám, že konečného řešení se jen tak nedočkám...tohle totiž ničemu AŽ TAK MOC nezavazí a nevadí:-DA ještě tu mám jednu fotku pro pobavení - z mého druhého oblíbeného koutku...křesla - ušáku, u kterého mám notebook...nejen já ho mám oblíbený, tady je důkaz a asi největší koncentrace pucíkovců na jednom malém místě:-)


Takto ukládá Lukáš Bublinu večer ke spánku:

A ještě jedno video, jak se krmí dravá zvěř: http://www.youtube.com/watch?v=BkMsMqqU4e8&feature=youtu.be . Bublina odpočívá v pokojíčku a jen čeká, až ji vrchní krmič z obýváku donese další sušenku:-). Takhle tu dnes dopoledne pobíhal, až zkrmili asi půl balíčku BeBe sušenek...druhou půlkou pak nakrmil tatínka:-D
No a loučím se, pádím s kluky a Bublinou na procházku, pak koupat a ukládat...doufám, že Fífa dnes odpadne brzy, protože si dneska odmítl poobědové spaní, takže je vzhůru od půl šesté od rána s jedním půlhodinovým spánkem kolem deváté dopoledne...

A ještě si dovolím odkaz na akci pro méně šťastné - děti a postižené z dětských domovů a ústavů sociální péče, pro které pořádá Český rozhlas Ježíška...info zde. Já se o akci dozvěděla od Lenky a jsem za to ráda, zítra pořizuju v obchodě ještě garáž s autíčky a třem dětem snad uděláme aspoň trochu veselejší život, když pod stromečkem najdou splněné přáníčko...Pokud se přidáte také, bude to super:-)

7 komentářů:

 1. Ahoj Peti, video je parádní. Jak tam Bublina trpělivě sedí a čeká, až malej přijde a pak mu to opatrně vezme z ruky. Máte úžasného hafina. :o)
  Tak příjemný a pokud možno pohodový večer,
  J.=)

  OdpovědětVymazat
 2. Petí, tak koutek máš provizorně parádní. :-)
  A to čekání znám. Také mám slíbené police a pořád nic. :-D
  No a fotka, kde jste (skoro) všichni na jednom ušáku je úžasná! Prvně jsem koukala, že tam jsi, Lukášek, Filípek a Klapka, až po chvilce jsem si všimla, že je tam i Bublina. :-D No to je fantastická fotka. :-)

  A video je boží. :-D Bublinka je prostě trpělivá a velice hodná. :-) Mě se líbí, jak Filípek ťapká, to je boží. :-) A koukám, že Bublince Bebečka chutnají. :-DDDD

  Petí, měj se parádně. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Petruš,píšeš provizorní,ale mě se to líbí tak,jak to je.
  Přece jenom do knihovny se asi nechodí až tak často.
  Taky bych měla takový menší stoleček i s hotovými poličkami,kde bych si ráda udělala svoje království,ale manžel se nechce vzdát starého počítače a celkem nového monitoru-obojí se vůbec nepoužívá.Snad ho někdy přemluvím a bude "to" moje.
  No a to pohodlné křesílko je moc prima a vidím,že se vás tam vejde skutečně hodně

  OdpovědětVymazat
 4. Koutek je KRÁSNÝ!!!! ušák také a líbí se mi to u vás moc... mějte se hezky, užívejte se a pěkný den přeju všem Kejt

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Peti, pracovní koutek se mi moc líbí. Nejvíc se mi líbí stoleček, ten je nádherný. Ušák plní svoji funkci dokonale a vejde se Vás tam hodně,fotečky jsou pěkné.

  OdpovědětVymazat
 6. Peti, koutek jsi si našla pěkný. Jestli M. dodrží slovo, budeš to mít super.
  Moc se mi líbí největší koncentrace pucíků. :D :D
  Jak Filípek krmí Bublinu sušenkami, je boží. Koukám, že už pěkně ťapká a je ho všude plno. To to uteklo. Není to tak dávno, co se narodil. :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Peti, provizorní koutek je prima a určitě se dočkáš i toho sklápecího. Já takový mám, vymyslela jsem si ho, manžel vyrobil a jsem moc spokojená. Teď ho mám v dílničce, ale když jsme byli v bytě a bylo tam minimum místa, byl naprosto super. Majka

  OdpovědětVymazat