pondělí 10. prosince 2012

Ať žijí miminka:-)

Dnes se vám hlásím ještě jednou a to coby hrdá novopečená tetička...dnes těsně po půlnoci se mému bratrovi a švagrové narodil maličký Jeníček - skoroJežíšek:-) a tak jsme ho hned museli jet do Brna zkouknout. Kluci se dočkali svého prvního bratrance, nejvíc se líbil Filípkovi, který na něj nakukoval a dokonce říkal "mimi", což je vzhledem k jeho spíš nemluvení skoro zázračné:-)
A tady už pár foteček s maličkým zázrakem...Moc jsem v porodnici nechtěla fotit, ať miminka zbytečně bleskem nerušíme (bez blesku byly fotky úplně k ničemu:-)).
Takže jen párkrát v náručí hrdého otce...

 A tady Honzíčka zkoumá velký bratranec...


A s tetičkou:-)
Všimněte si mých k dnešku velmi aktuálních náušnic - sněhuláků:-)
 Ovšem dnešní den nebyl úplně stvořený k cestování, cesta domů připomínala spíše kluziště, že by byla cesta upravená a prosolená, o tom bychom si mohli nechat tak akorát zdát...takhle to vypadalo foceno z auta za jízdy po cestě zpět...
 Ovšem ani cesta ranní směrem na Brno nebyla o moc lepší...tohle mě napadlo vyfotit už poté, co jsme to nejhorší měli za sebou...i tak - žádná sláva, auto na tom docela plavalo a místy se opravdu nedalo jet víc než rychlostí ca 20km/hod...
Nicméně Fabiánka nás nezklamala a spolehlivě absolvovala obě cesty:-). Navíc jsme si krom návštěvy porodnice užili i adventních trhů v Brně, z nich vám fotky ukážu někdy příště, dnes už pádím odpočívat:-). Mějte příjemný večer a nezapadejte sněhem, u nás to stále sype...8 komentářů:

 1. Gratuluji k novemu bratrankovy pro kluky.Jste odvazini byt na ceste v takovem pocasi .

  OdpovědětVymazat
 2. Blahopřeji k tetičkovské roli a ať to malé štěstíčko do krásy v lásce roste.

  OdpovědětVymazat
 3. Blahopřeji k tetičkovství a přeji Jeníčkovi i jeho mamince hodně zdraví! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluji!A Jeníčkovi i mamince hodně zdraví a at jsou brzy doma.

  OdpovědětVymazat
 5. Peti, moc gratuluji Tobe i novopecenym rodicum. Jenicek je kouzelny! Mej krasny den!

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Petí!
  Tak tedy velikááááánskááááá gratulace!!!!! Miminko je nádherné! Jeníček je takový uzlíček prťavý. :-)
  Takže už jsi hrdá teta! Ale koukám, že je u vás veliká převaha kluků! :-) Chtělo by to i holčičku, že jo? Tak co Petí, nepůjdeš do toho ještě jednou? :-D Jejda mane! To jsem si dovolila co? ;-)
  No silnice jste tedy měly slušné! Bych se bála na tom jet. :-(
  Na fotky trhů se těším, co jsem četla, tak v Brně prý mají moc pěkné trhy. :-)
  Kdysi to vedla Praha, ale ta je prý teď hodně odbývaná. :-( Já nevím, v Praze mám příbuzenstvo a nestěžují si. Přiznám se, že já v Praze na Vánočních trzích byla snad všeho všudy pětkrát. :-)

  Petí, už včera na fotkách jsem si všimla, že máš sněhuláky! :-D Já včera chodila po městě zase s vánočními stromečky. :-D No však! Budou Vánoce? Budou! Máme krásné Vánoční náušnice? Máme! Tak je nosme!!!! ;-)

  Petí, tak si představ, že dnes jsem nezapomněla a konečně poštu odeslala!!!! :-) Tak snad do konce týdne vše dorazí. :-) Rozbalit až pod stromkem. ;-) Ale je to opravdu jen maličkost maličká. :-)

  Tak ahoj a mějte se nádherně. :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj Peťo, jako šťastné tetičce Ti to moc sluší!!! Malému broučkovi přeji hodně zdravíčka!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Péťo, gratuluji rodičům k malému Jeníčkovi. Ať jim dobře roste a je zdravý. Filípek je v kombinéze krásný medvídek .

  OdpovědětVymazat