pátek 31. srpna 2012

Dinosauři ve škole! aneb trochu pro zasmání

Ahoj všichni! Dnes tu mám jen nafoceno, jak Lukášek využívá školu a figurky dinosaurů, pěkně si je sloučí dohromady a nový námět pro další díl Jurského parku máme tady:-)
 Lukášek v zápalu boje ještě v pyžamu hned po ránu po probuzení:-)
 Tyranosaurus drancuje "horní" třídu
 Dole pak řádí brontosaurus (ten moc škody nenadělá, ožírá "jen" květinovou výzdobu a pak malý velociraptor, kterému ještě pomáhá krokodýl z Dupla:-)
 A ještě tu mám pár fotek pro pobavení - aneb Filípek bráchu nenechá na pokoji vůbec nikde - ani na záchodě:-D4 komentáře:

 1. Petí,
  takovéto hraní u dětí je to nejkrásnější hraní! Mě jednou šokovala naše Týna, byly jí tak čtyři roky a hrála si na Ordinaci v Růžové zahradě, neb její máma na ten seriál koukala a Týnka musela pěkně s ní! Ale nehrála si na doktorky, ne, ona si hrála na rodičky, ležela nám pod křeslem a hekala. Prvně jsem jí absolutně nechápala, co to vyvádí, myslela jsem si, že jde na ní zase průduškový záchvat, ale pak mi to vysvětlila a na mě šly mdloby! Švagrovou jsem sprdla a byl klid. Mám dojem, že ještě i teď v sedmy letech má na takovéto seriály moře času!
  Kdežto, když koukám na Lukáška, jak si super vyhraje, no to je přesně ono! :-)

  A musím se smát dalším fotkám! Lukášku ani na záchodě nemáš klidu! :-DDD ten tvůj mrňavoučký bráška je tě prostě natolik miluje, že i na záchodě ti dělá společnost! :-DDDDDD
  Ahoooooj a mějte se nádherně!!!!
  A propó, jak se Lukášek těší do školky? ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Péťo, s dinosaury máte na pár let postaráno. Mého vnoučka už dinosauři zajímají několik roků a přesně ty potvory pojmenuje, ví o nich plno zajímavostí. To tě ještě čeká, až Lukášek bude umět číst.
  Filípek je kouzelný, musí všechno prozkoumat. :-))

  OdpovědětVymazat
 3. Peti, vy mi tedy náladu zvednete vždycky, máte veselo, co :o)
  Pohodový a klidný večer přeji, pa Helena

  OdpovědětVymazat
 4. Lukášek si pěkně hraje a chudáci dinosauři už musí chodit do školy. :D
  Filípek je kouzelný a nedá bez staršího bráchy ani ránu.
  Ahoooj a mějte se, užijte si pohodový víkend. :-)

  OdpovědětVymazat