úterý 5. února 2013

Překážková dráha:-)

Ahoj všichni, o víkendu jsem u mých rodičů na počítači stáhla fotky z foťáku a tak se vám můžu pochlubit konečně zas i pořádnými fotkami z toho, jak u nás žijeme:-). Dnes je to konkrétně kluků překážková dráha, kterou doma vyžadují téměř denně...protože jsme se pořád motali v kolotoči nachlazení a nemocí, tak byl i Lukáš doma celodenně a bylo potřeba kluky zaměstnávat...takže například takto:-):
Koukám, že fotky nejsou otočené, nevím proč...ale tak se nedá nic dělat, lepší aspoň něco než nic:-) Tabule s křídami se líbí už i Filípkovi, rád na ní čmárá...
 ...podlézt, přelézt, prolézt...z těchto a podobných činností se skládá dráha:-)

 Největší úspěch mělo "skákání v pytli" - použila jsem zbytkovou dárkovou tašku z vánoc:-)6 komentářů:

 1. Kluci si krásně vyhráli. Také jsem si jako malá stavěla dráhy.
  Skákání v tašce mělo jistě úspěch. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Věřím, že se kluci dostatečně vyřádili!

  OdpovědětVymazat
 3. Fukčarinka - u vás je pořád veselo, snad se kluci unavili a ty měla Petro večer klídek. Zasloužený viď?

  OdpovědětVymazat
 4. Super !!! Kluci musí být v pohybu. To vím od nás. Když je škaredě a nemůžeme ven, tak si někdy myslím, že nám ten náš domeček zbourají - honí se, skáčou, lezou na všechno, hází polštářema, no zkrátka "amok". A nelze je ničím zastavit. Oni se vyblbnou a pak přijde fáze klidu.

  OdpovědětVymazat
 5. Zdravím všechny v Pucíkově. Tak to je něco, kluci si to krásně užili. Musí se nějak zaměstnat, protože přece "kdo si hraje - nezlobí"

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Petí!
  Překážková dráha je super. :-)
  To by se ty naše cácorky vyřádily. :-)
  S tou tabulí to máte stejné jako u nás, Týnka jí dostala k narozeninám (ke svým čtvrtým) a téměř se u ní hádají, kdo zrovna bude kreslit a Týnka dnes už psát. :-)

  OdpovědětVymazat