středa 27. února 2013

Jarní výměna poprvé a bingo

Krásné poledne všem čtenářům:-).
Dnes se jdu chlubit tím, co mi udělalo dneska radost. Opakovaně se účastním - a moc ráda:-) - různých výměn vyhlašovaných občas u různých blogerek... Tentokrát jsem neodolala a přihlásila se rovnou do dvou jarních:-). No a dnes se jdu pochlubit krásou, co mi poslala Zuzanka v rámci právě jedné z těchto výměn...
Mými výrobky se zatím chlubit nemůžu, protože jsem si toho nabrala opět povícero a tak ještě nemám úplně hotovo, ale pevně věřím, že termín všeho, do čeho jsem se "namočila" (o všem vás budu postupně informovat:-)), nakonec stihnu... Snad budou kluci milosrdní a aspoň po večerech vzorně spící:-D.
No, tak konec povídání, šup sem s fotkami, jen se pokochejte...Pytlíček s kočičkami mi rovnou zabavil Lukášek na kamínky s čísly do hry Bingo, kterou jsem mu také vyráběla, pro změnu v rámci jiné akci, která momentálně aktuálně horečně finišuje, a z které budu mít také spoustu materiálů do dalších článečků:-). To Bingo vám tedy ukazuji rovnou už nyní, u nás momentálně celkem oblíbená kratochvíle:-)8 komentářů:

 1. Petro, krásné dárky. Hádám že od Zuzky C. je to šikula - já ty její věci jen obdivuji, nemám na ně totiž dost trpělivosti.
  měj se krásně Věrka

  OdpovědětVymazat
 2. Peti, krásné dárečky. Vsázím také, že od Zuzky C. - je to prostě šikulka.
  Krásný den ... Věra
  P.S. Už se těším na další příspěvky z oné akce, která finišuje.

  OdpovědětVymazat
 3. bože, to už aby som si aj ja švihla s tými darčekmi? musím začať tvoriť :D
  super sú tie pohľadnice..

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Peťo, moc krásné dárky jsi dostala!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Petruško moc ti blahopřeji. To je krása. Zuzka je kouzelnice.
  hezký večer IVA

  OdpovědětVymazat
 6. Teda Petí, to jsi dostala nádherné dárky! No to je krása! :-)
  Jééé, mě se líbí, jak ti hned Lukášek zabavil ten pytlík s kočičkami. :-) To znám, naše holky také moc rády zabavují! :-DDD A děkuji za objasnění, copak to ty kartičky a kamínky jsou - tak BINGO! to je! :-)
  Přeji krásný zbytek dne a jsem moooc zvědavá, co krásného vyrobíš ty. :-)
  Ahooooooj!!!!! :-)

  OdpovědětVymazat
 7. ...zlatiiicka moje ... :) Petrus dakujem za tak krasne napisany prispevok...vazim si to. Pa Zuzana

  OdpovědětVymazat
 8. Posílám krásný pozdrav :-) Hlásím, že dárečky z Pucíkova dorazily v týdnu. Dnes bych je chtěla konečně nafotit a ukázat světu. Děkujiiii :-))

  OdpovědětVymazat